22.07.2020 Керівництво «Запоріжсталі» побувало на ЗЗРК з робочим візитом

Керівництво «Запоріжсталі» побувало на ЗЗРК з робочим візитом

Запорізький залізорудний комбінат і ПАТ «Запоріжсталь» є багаторічними партнерами. Як відомо, першу видобуту на ЗЗРК руду було відправлено металургам «Запоріжсталі» 31 жовтня 1967 року. З тих пір співпраця між підприємствами міцніла і розвивалась.

21 липня на ЗЗРК з робочим візитом побували керівники меткомбінату – генеральний директор Олександр Мироненко, фінансовий директор Наталія Михайська і комерційний директор Євген Авджі.

В ході знайомства з підприємством гості у супроводі Голови Правління ПрАТ «ЗЗРК» Дмитра Колєснікова, директора з виробництва Вадима Ракші і начальника шахти «Експлуатаційна» Костянтина Каратанаса побували в шахті, де спочатку відвідали унікальну підземну каплицю святої Варвари, а потім робочі місця гірників. Зокрема, керівники ЗЗРК показали своїм запоріжсталевським колегам процеси буріння (камера 1/7ю) і кріплення торкретбетоном за допомогою комплексу Spraymec на горизонті 875 м; роботу бурового комбайна Robbins, що виконує буріння висхідних виробок; місце навантаження і очисні роботи по камері 1/1 ю горизонту 910 м за допомогою навантажувально-доставочної машини TORO; випуск руди із камер за допомогою установки ПШВ-6 на горизонті 940 м, а також рудний перекидач Вантажного стовбура № 1.

Після підйому з шахти керівники підприємств-партнерів провели переговори і обговорили перспективи співпраці.

 

Галерея

2071