Підприємство: Нагороди СРСР

Орден Леніна

Орден Леніна

Іванов Михайло Олександрович - прохідник Кістрін Григорій Степанович - прохідник Кривенок Олексій Федорович - прохідник
Орден Жовтневої Революції

Орден Жовтневої Революції

Агапов Василь Васильович - бурильник Асафьєв Василь Дмитрович - слюсар Філін Олександр Васильович - машиніст ВНУ Шаповалов Віктор Олександрович - головний механік комбінату
Орден Трудового Червоного Прапору

Орден Трудового Червоного Прапору

Абара Анатолій Вікторович - прохідник Бєленький Євген Васильович - директор комбінату Брезгін Юрій Олексійович - слюсар Бричев В'ячеслав Васильович - прохідник Васильєв Петро Миколайович - прохідник Висоцький Михайло Єрмолайович - прохідник Власенко Іван Леонтійович - коваль Галіахметов Соат Галіахметович - прохідник Данилюк Микола Леонідович - кріпильник Драгунов Володимир Прокопович - директор комбінату Кальченко Микола Іванович - електрозварник Качура Андрій Степанович - начальник відділу Кетов Борис Михайлович - начальник дільниці Коваленко Михайло Федотович - прохідник Краснощок Карій Гаврилович - начальник дільниці Мальцев Віктор Семенович - прохідник Мурін Володимир Максимович - гірничий майстер Нефьодов Володимир Андрійович - начальник шахти Петров Василь Анатолійович - прохідник Поданенко Микола Іванович - голова рудкому Поліон Володимир Миколайович - прохідник Робешко Андрій Петрович - слюсар Смирнов Василь Григорович - слюсар Смирнов Володимир Георгійович - начальник дільниці Степанов Анатолій Васильович - начальник дільниці Тимощенко Василь Олексійович - гірничий майстер Усольцев Євген Олександрович - головний інженер шахти Філін Олександр Васильович - прохідник Яворський Євстахій Миколайович - прохідник
Орден "Знак пошани"

Орден "Знак пошани"

Авілов Михайло Михайлович - головний інженер цеху Андрєєв Іван Васильович - прохідник Андрєєв Олександр Миколайович - слюсар Балабушка Сергій Іванович - водій Бунаєв Павло Васильович - бурильник Варганіхін Артур Іванович - кріпильник Гаврилюк Вілен Петрович - водій Григор'єв Микола Омелянович - головний інженер відділу Дорошенко Віталій Анатолійович - начальник цеху Журбенко Володимир Дмитрович - електрослюсар Зайков Генріх Іванович - токар Замишляєв Олександр Геннадійович - секретар парткому Зикова Олександра Степанівна - машиніст живильника Качура Антон Лукич - водій Коваль Анатолій Романович - машиніст підйому Коновалов Валентин Олександрович - прохідник Кривокоритов Анатолій Пилипович - начальник цеху Кротов Юрій Михайлович - прохідник Логінов Геннадій Васильович - слюсар Макаров Петро Максимович - бурильник Мартиненко Світлана Митрофанівна - машиніст підйому Наташкін Анатолій Семенович - прохідник Новіков Микола Васильович - машиніст екскаватору Павлухин Юрій Павлович - начальник проходки Потапов Краснослав Михайлович - слюсар Сідомон Дмитро Парфентійович - електрослюсар Сердюк Марія Олександрівна - машиніст підйому Сердюкова Катерина Дмитрівна - повар Симончук Олексій Миколайович - тесля Скібінський Ріхард Мечиславович - прохідник Скворцов Микола Васильович - бурильник Смирнов Володимир Георгійович - начальник дільниці Собакар Анатолій Іванович - начальник дільниці Ханецькій Віктор Олексійович - машиніст екскаватору Шевченко Галина Миколаївна - грохотник
Орден "Дружба народів"

Орден "Дружба народів"

Плотніков Анатолій Михайлович - прохідник Поліон Володимир Миколайович - прохідник Скворцов Микола Васильович - начальник дільниці
Орден Трудової Слави ІІ ступеня

Орден Трудової Слави ІІ ступеня

Ільєв Іван Никифорович - машиніст ВНУ
Орден Трудової Слави ІІІ ступеня

Орден Трудової Слави ІІІ ступеня

Ільєв Іван Никифорович - кріпильник Биков Юрій Іванович - прохідник Болдовський Григорій Романович - електрогазозварник Бондаренко Анатолій Гаврилович - машиніст тепловозу Волошко Віктор Трифонович - прохідник Галушко Алімпіада Миколаївна - машиніст підйому Гардаш Віктор Ніктополіоновіч - гірничий майстер Кардаільський Олег Миколайович - машиніст ВНУ Кузнєцов Анатолій Васильович - електрогазозварник Куряча Ніна Володимирівна - маляр Кучерявий Микола Васильович - гірничий майстер Литвин Віра Дмитрівна - машиніст підйому Луценко Анатолій Антонович - бурильник Медведєв Валерій Миколайович - машиніст екскаватору Оринін Євген Іванович - прохідник Панфілова Ганна Олександрівна - грохотник Паршина Валентина Михайлівна - машиніст підйому Плотніков Анатолій Михайлович - прохідник Подоплєлова Любов Лук'янівна - стовбурова Ревуцький Василь Іванович - машиніст локомотиву Скачков Микола Опанасович - кріпильник Харчевий Леонід Олексійович - гірничий майстер Хужин Борис Михайлович - прохідник Чудаєв Віктор Іванович - слюсар Шишкіна Віра Василівна - машиніст підйому Шнайдрук Сергій Семенович - прохідник Яріцин Володимир Васильович - прохідник
Медаль "За трудову звитягу"

Медаль "За трудову звитягу"

Іванова Віра Петрівна - повар Білокур Марія Семенівна - кровельник Баглай Микола Іванович - електрозварник Баришенко Микола Васильович - прохідник Блінов Геннадій Васильович - механік дільниці Борисенко Дмитро Миколайович - головний механік шахти Васильченко Олександра Андріївна - завідуючий складом Гришко Любов Сергіївна - оператор Доронін Володимир Андрійович - токар Дубина Надія Іванівна - маляр-штукатур Ковальчук Віктор Якович - машиніст підйому Компанієць Галина Павлівна - начальник відділу Латкіна Марія Іванівна - машиніст конвеєру Лебідь Олександр Іванович - прохідник Мащенко Григорій Порфирович - кріпильник Мироненко Світлана Олексіївна - продавець Науменко Юрій Іванович - прохідник Окопний Петро Корнійович - водій Плахтій Августа Костянтинівна - лаборант Плюйко Євген Миколайович - маляр Полоневіч Валентина Омелянівна - машиніст транспортеру Сердюченко Лідія Костянтинівна - оператор Чинянін Володимир Костянтинович - прохідник Чумак Надія Минівна - слюсар Ян Іван Андрійович - механік дільниці
Медаль "За трудову відзнаку"

Медаль "За трудову відзнаку"

Єцкало Ганна Іванівна - машиніст конвеєру Андрєєва Ганна Олексіївна - експедитор Беспалов Валерій Володимирович - кріпильник Гринь Віра Семенівна - маляр Долинна Тетяна Миколаївна - стовбурова Замяткіна Любов Федорівна - токар Заплаткіна Катерина Петрівна - машиніст підйому Косінова Валентина Іванівна - грохотник Лебедєва Ніна Іванівна - начальник зміни Маджуга Павло Михайлович - гірничий майстер Машуров Олексій Михайлович - слюсар Норова Олена Михайлівна - стовбурова Петрова Надія Миколаївна - машиніст конвеєру Попова Тетяна Павлівна - машиніст транспортеру Санін Леонтій Олексійович - майстер Сергєєва Тамара Георгіївна - дробильник Сердюк Іван Григорович - водій Сухочев Іван Васильович - секретар парткому Таран Єлизавета Олександрівна - машиніст насосу Тарасенко Микола Миколайович - електрослюсар Хабренко Анатолій Ілліч - прохідник Чернишов Володимир Федорович - підривник Шалакова Галина Іванівна - сигналіст Шведков Володимир Миколайович - вантажник Шевченко Надія Іванівна - машиніст водовідливу Шелудченко Тамара Іванівна - дозирувальник
Кавалери знака "Шахтарська слава" 3-х ступенів

Кавалери знака "Шахтарська слава" 3-х ступенів

Алексєєв Геннадій Никифорович - прохідник Бунаєв Павло Васильович - начальник дільниці Галіахметов Соат Галіахметовіч - прохідник Гусєв Василь Олександрович - прохідник Мельников Микола Михайлович - механік дільниці Скворцов Микола Васильович - бурильник Хромов Гавриїл Сергійович - прохідник Яворський Євстахій Миколайович - прохідник Ян Іван Андрійович - прохідник Яндулов Микола Павлович - прохідник
Знак "Шахтарська слава" I ступеня

Знак "Шахтарська слава" I ступеня

Алексєєв Геннадій Никифорович - прохідник Бунаєв Павло Васильович - начальник дільниці Галіахметов Соат Галіахметовіч - прохідник Гусєв Василь Олександрович - прохідник Мельников Микола Михайлович - механік дільниці Скворцов Микола Васильович - бурильник Хромов Гавриїл Сергійович - прохідник Яворський Євстахій Миколайович - прохідник Ян Іван Андрійович - прохідник Яндулов Микола Павлович - прохідник
Знак "Шахтарська слава" II ступеня

Знак "Шахтарська слава" II ступеня

Алексєєв Геннадій Никифорович - прохідник Бражників Анатолій Андрійович - прохідник Бунаєв Павло Васильович - бурильник Галіахметов Соат Галіахметовіч - прохідник Гаманець Микола Федорович - начальник дільниці Гусєв Василь Олександрович - прохідник Журавльов Олександр Миколайович - прохідник Коваленко Михайло Федотович - прохідник Мельников Микола Михайлович - механік дільниці Скворцов Микола Васильович - бурильник Соляник Леонід Іванович - машиніст ВНУ Ходеєв Олексій Тихонович - кріпильник Хромов Гавриїл Сергійович - прохідник Шевченко Павло Андрійович - електрослюсар Яворський Євстахій Миколайович - прохідник Ян Іван Андрійович - прохідник
Знак "Шахтарська слава" IIІ ступеня

Знак "Шахтарська слава" IIІ ступеня

Іванюк Микола Дмитрович - начальник дільниці Алексєєв Геннадій Никифорович - прохідник Бєліков Володимир Петрович - прохідник Биков Юрій Іванович - прохідник Бочінін Володимир Ілліч - прохідник Бражніков Анатолій Андрійович - прохідник Бунаєв Павло Васильович - бурильник Вовк Іван Іосифович - бурильник Галіахметов Соат Галіахметович - прохідник Гаманець Микола Федорович - головний інженер проходки Глухов Петро Олексійович - прохідник Гнатенко Олексій Кузьміч - бурильник Горячев Євген Семенович - електрослюсар Гусєв Василь Олександрович - прохідник Гусько В'ячеслав Костянтинович - прохідник Дорохов Семен Кузьмич - прохідник Драгунов Володимир Прокопович - директор комбінату Дудка Григорій Федотович - начальник дільниці Желтков Борис Михайлович - начальник дільниці Журавльов Олександр Миколайович - прохідник Земсков Валентин Іванович - кріпильник Кістрін Григорій Степанович - прохідник Клімсон Валентин Оскарович - головний інженер шахти Коваленко Михайло Федотович - прохідник Колегов Йосип Іванович - прохідник Лізунов Володимир Іванович - слюсар Лобес Віктор Андрійович - прохідник Лушніков Микола Степанович - машиніст електровозу Міхайлуца Микола Якович - бурильник Макаров Петро Максимович - бурильник Макухін Іван Григорович - бурильник Малишев Віктор Євгенович - бурильник Мащенко Григорій Порфирович - кріпильник Мельников Микола Михайлович - механік дільниці Месненко Павло Федорович - начальник проходки Наташкін Анатолій Семенович - прохідник Новіков Микола Ілліч - прохідник Приходько Сергій Миколайович - начальник дільниці Рябко Дмитро Пилипович - прохідник Самойленко Григорій Якович - прохідник Світлицький Володимир Опанасович - прохідник Скворцов Микола Васильович - бурильник Слободчиков Георгій Іванович - начальник відділу Собакар Анатолій Іванович - начальник дільниці Соляник Леонід Іванович - машиніст ВНУ Таланкін Геннадій Миколайович - начальник дільниці Фраш Віктор Вальтерович - прохідник Хорошавін Іван Григорович - заступник головного інженера шахти Хромов Гавриїл Сергійович - прохідник Шевченко Павло Андрійович - електрослюсар Шовкопляс Олександр Миколайович - бурильник Яворський Євстахій Миколайович - прохідник
Звання "Почесний гірник "

Звання "Почесний гірник "

Єсаков Петро Кузьмич - гірничий майстер Агагін Віктор Володимирович - прохідник Алексєєв Геннадій Никифорович - прохідник Алексєєв Георгій Тимофійович - прохідник Асафьєв Василь Дмитрович - слюсар Бєліков Володимир Петрович - прохідник Бежбармаков Михайло Іванович - прохідник Берднік Віктор Іванович - прохідник Биков Юрій Іванович - прохідник Бичков Віктор Іванович - гірничий майстер Бредіхін Іван Володимирович - прохідник Вертегел Сергій Андрійович - машиніст ВНУ Висоцький Михайло Єрмолайович - прохідник Галіахметов Соат Галіахметович - прохідник Гомулін Анатолій Вікторович - прохідник Гусєв Василь Олександрович - прохідник Денисенко Микола Федорович - прохідник Заведій Василь Олексійович - кріпильник Кістрін Григорій Степанович - прохідник Ковальов Юхим Іванович - гірничий майстер Кожин Віктор Семенович - кріпильник Колясніков Микола Миколайович - прохідник Кривенок Олексій Федорович - прохідник Мазін Микола Іванович - прохідник Малюк Володимир Іванович - прохідник Морозіков Петро Федорович - прохідник Мурін Володимир Максимович - прохідник Мурзін Володимир Федорович - прохідник Ніколаєв Михайло Михайлович - прохідник Норов Анатолій Петрович - прохідник Панфілов Іван Іванович - слюсар Пузакін Валентин Васильович - гірничий майстер Сіденко Микола Дмитрович - кріпильник Свєтловський Віктор Григорович - прохідник Сигарев Микола Іванович - прохідник Сидоренко Ігор Олександрович - бурильник Слінько Володимир Кирилович - гірничий майстер Смирнов Василь Григорович - слюсар Смирнов Володимир Георгійович - начальник дільниці Смирнов Микола Михайлович - прохідник Солтанов Михайло Іванович - начальник дільниці Тонких Геннадій Андрійович - машиніст ВНУ Філін Олександр Васильович - прохідник Федоров Микола Михайлович - прохідник Хабренко Анатолій Ілліч - прохідник Хромов Гавриїл Сергійович - прохідник Хужін Борис Михайлович - прохідник Царьков Микола Іванович - кріпильник Явір Леонід Іванович - прохідник Якименко Віктор Миколайович - машиніст ВНУ
Лауреат Премії Ради Міністрів СРСР

Лауреат Премії Ради Міністрів СРСР

Замишляєв Олександр Геннадійович - головний інженер комбінату
Лауреат Державної Премії СРСР

Лауреат Державної Премії СРСР

Поліон Володмимр Миколайович - бригадир прохідницької бригади