02.12.2021 Під враженням від побаченого

Під враженням від побаченого

30 листопада на Запорізькому залізорудному комбінаті в рамках обласної програми екологічного моніторингу відбулося виїзне засідання екологічної комісії Запорізької обласної ради, в якому взяли участь депутати – члени екологічної комісії Ігор Чумаченко, Олександр Білий та Микола Пастушенко.

До участі у роботі комісії було залучено екологів – в. о. директора Департаменту охорони навколишнього середовища Запорізької облдержадміністрації Сергія Карпія, завідувача кафедри загальної та прикладної екології Запорізького національного університету Олександра Рильського, а також представників платформи «Екокрай» та журналістів обласних ЗМІ.

У ході візиту гості побували на різних об'єктах комбінату, зокрема на будмайданчику майбутнього Південного вентиляційного ствола № 2, дробильно-дозаторному комплексі цеху закладки виробленого простору в шахті тощо. Технічний директор ПрАТ «ЗЗРК» Андрій Карнаух та головний спеціаліст з охорони навколишнього середовища Валерій Самойлов розповіли про еколого-орієнтовані технології, що застосовуються на підприємстві (очищення шахтних вод, утилізація порожніх порід при закладці відпрацьованих камер та ін.).

Депутати та екоактивісти залишилися під враженням від побаченого та пообіцяли пропагувати досвід ЗЗРК у сфері охорони навколишнього середовища, а журналісти телеканалу ТВ-5 підготували репортаж про відвідини підприємства для програми «День. Підсумки» (30.11.2021 р.), який можна переглянути на сайті каналу.

– Питання екології для нас завжди були і будуть пріоритетними, – сказав, підбиваючи підсумки зустрічі, технічний директор комбінату Андрій Карнаух.