16.09.2021 Запорізький еко-форум: слідуємо європейському зеленому курсу

Запорізький еко-форум: слідуємо європейському зеленому курсу

14–16 вересня в Запоріжжі відбувся V Спеціалізований міжнародний екологічний форум, організаторами якого виступили Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України та Міністерства освіти і науки України. Форум об'єднав українських і закордонних експертів з питань охорони навколишнього середовища, представників бізнесу, науки, освіти, органів місцевого самоврядування, громадських екоактивістів. На цьому масштабному заході побував головний спеціаліст служби охорони навколишнього середовища ПрАТ «ЗЗРК» Валерій Самойлов.

Основною темою заходу було впровадження локальних екологічних ініціатив в Україні відповідно до програми дій «Європейський зелений курс». В рамках форуму були представлені спеціалізовані виставки «ЕКО-2021», «Енергозбереження» та «ЕКО-лавка експо», а також працювали тематичні секції:

• Європейський зелений курс – можливості для розвитку українського бізнесу;

• Енергоефективність, відновлювальна енергетика;

• Управління водними ресурсами: якість води, очищення стічних вод;

• Захист атмосферного повітря. Системи контролю і моніторингу стану навколишнього середовища;

• Управління промисловими і побутовими відходами.

– Участь в подібних заходах дозволяє бути в курсі новітніх тенденцій в сфері екології, промислових ноу-хау і громадських ініціатив, щоб у разі потреби використовувати найпрогресивніші з них у нас на підприємстві, – підкреслив Валерій Самойлов.