30.06.2020 Прикрасили вулицю Набережна квітами

Прикрасили вулицю Набережна квітами

25 червня відбулася благодійна акція з висадки квітів біля ПК «Гірник» і по вул. Набережній. Ініціаторами її виступила Молодіжна організація запорізький гірників, а приурочена вона була до Дня Конституції та Дня молоді.

Активістів ГО «М.О.З.Г.» підтримали працівники ЗЗРК, Палацу культури, дитячих садків, бібліотеки сімейного читання, жителі вул. Набережної та інші небайдужі днепрорудненці. Хочеш, щоб день пройшов добре, почни його з добрих справ – вирішили учасники акції, приступивши о 9:00 до роботи, і за короткий час висадили 560 катарантусів. Ці квіти – різновид всім відомої петунії – відрізняються своєю невибагливістю у догляді і цвітуть практично протягом усього року. 

До кінця акції всі 110 лавок, встановлених біля ПК «Гірник» і на вулиці Набережній, «розквітли» (кожна лава обладнана вазоном для рослин, і тепер вони не пустують). Частину квітів було висаджено на братській могилі біля Меморіалу загиблим воїнам.

Порадувало те, що багато батьків привели з собою своїх дітей. Впевнені, діти, які самостійно посадили хоча б одну квітку, подорослішавши, не будуть витоптувати клумби і ламати лавки.

– Акція показала, як багато в нашому місті небайдужих людей, – сказав начальник відділу із взаємодії з персоналом, керівник ГО «М.О.З.Г.» Роман Качмар. – Разом ми можемо зробити наше місто кращим!