24.04.2020 Дніпрорудне - місто сакур

Дніпрорудне - місто сакур

Турбота про навколишнє середовище – один з головних пріоритетів Запорізького залізорудного комбінату та його акціонерів. Ось чому містоутворююче підприємство, займаючись благоустроєм Дніпрорудного, особливу увагу приділяє озелененню міста.

У листопаді 2019 року відбувся суботник з благоустрою території, прилеглої до ПК «Гірник». У ньому взяли участь працівники ЗЗРК, керівники цехів, директори по напрямках, профактив, керівництво міста та члени Наглядової ради Наталія Шкляревська і Олександр Шиханов. Тоді біля Палацу культури було посаджено близько 40 дерев мигдалю і сакури.

Чи прижилися дерева? Так! Вони відмінно перезимували і зараз радують городян своїм неймовірним цвітінням.

Якщо раніше Дніпрорудне називали містом «троянд, беріз і тополь», то зараз з повним правом його можна назвати містом сакур. Тим паче що в рекреаційній зоні вулиці Набережна буде висаджено ще 40 сакур. Про це повідомив представник благодійного фонду «МІНЕРФІН – Україні» Ян Дзюба.

На жаль, природна краса недовговічна – мигдаль вже відцвів, а період цвітіння сакур закінчиться найближчими днями. Однак перейматися не варто – біля ПК висаджено близько 200 кущів троянд. Тільки уявіть цю чудову картину, коли вони зацвітуть!